O grze
Diamentowe nagrody
Zbieraj diamenty i zdobywaj nagrody!

Ilość diamentów i to jak szybko je zdobędziesz, zależy od Twojego zaangażowania w grę. Mówiąc wprost, im więcej zadań zrobisz lub im więcej wykonasz czynności, tym więcej dostaniesz nagród. Ci, którzy odwiedzą grę i nie zrobią nic konkretnego, będą mieli ograniczone nagrody.

Zdobywaj diamenty w Zadaniach Codziennych, Sklepie ze Skrzyniami, Inwazji Urfina, Turnieju i Arenie Gildii.

Dostępność diamentowych nagród jest ograniczona do jednego sezonu. Każdy sezon, który trwa jeden miesiąc kalendarzowy, zaczyna się od zerowego postępu.

Każdy sezon składa się z trzech rund. Każda runda kończy się potężną kartą nagrody. Aby przejść do następnej rundy, należy otrzymać wszystkie nagrody z bieżącej rundy.

Poza tym za skromną opłatą w wysokości 1250 złota otrzymasz dostęp do nagród VIP. Te nagrody to specjalne magiczne przedmioty zaprojektowane tak, aby uczynić rozgrywkę bardziej dynamiczną, różnorodną i ogólnie przyjemniejszą.

Rabat w Sklepie ze skrzyniami
Mega-łopata
Kamienna tarcza
Płonące karty
Nalewka Starego Dwighta
Karta króla gór
Zezwolenie na polowanie
Dziedzictwo wuja Sama
Czwarty klucz
Podstępny ruch
Cudowne uzdrowienie
!!! A mage can not possess more than one unique magic item. It is necessary to use a previously obtained magic item to get the same one. That is with the exception of magic items received during a special offer as a present for gold purchase – those will be received even if you already have the same magic items.

Pełny opis wszystkich Diamentowych nagród można znaleźć tutaj.

Kolejną istotną zaletą dostępu VIP jest specjalny wygląd karty nagrody (moc jest taka sama).

9999
9999
Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na moc karty nagrody!

Karta nagrody ma większą moc niż 9-ta karta z talii walki. Jej żywioł pokrywa się z żywiołem, który Twoja dziewiąta karta miała na początku rundy. Wygląd karty i żywioł pozostają nienaruszone do momentu otrzymania karty.

Jeśli ktoś miał jakąś kartę na początku rundy, ale ta karta zmieniła się przed końcem rundy, obowiązują następujące zasady: Wygląd karty i żywioł pozostaną takie same (jak na początku rundy), ale moc zostanie ponownie obliczona w odniesieniu do nowej 9 karty.

Zalecamy przeczytać:
Zadania Dzienne
Sklep ze Skrzyniami
Inwazja Urfina
Turniej
Arena Gildii
O grze Powrót do gry
0.006 sek, 06:49:25
«Mistrzowie Żywiołów» © Overmobile 2014-2020, 16+
Inne gry