O grze
Inwazja Urfina
Urfin to podstępny wróg wszystkich wolnych magów. Atakuje nasz świat wysyłając swoich lojalnych wojowników.
Magowie z całą pewnością mogą, a nawet muszą zatrzymać najeźdźcę!
Harmonogram
Tak jak pozostałe wojny, ta również posiada swój harmonogram.

Inwazja rozpoczyna się w poniedziałek o 13.00.

Kończy się w niedzielę o północy lub wcześniej.
Bossowie
Magowie mają tydzień, aby pokonać 24 wysłanników Urfina zwanych bossami. Każdy kolejny boss będzie silniejszy i bardziej niebezpieczny od poprzednika.


Bossowie Urfina są globalni, czyli wspólni dla wszystkich magów.Bossowie pojawiają się jeden za drugim. Magowie muszą pokonać pierwszego zanim staną twarzą w twarz z następnym i tak dalej.


Po pokonaniu 24-go bossa można odpocząć i przygotować się do walki w następnym tygodniu.


W poniedziałek nowa inwazja rozpoczyna się od pierwszego bossa nawet gdy w poprzednim tygodniu nie zostali pokonani wszyscy przeciwnicy.

Potyczka z Bossem
Każdy mag atakuje obecnego bossa tak jak jest mu wygodnie i stara się zadać jak najwięcej obrażeń. Z całą pewnością najlepsza metoda w walce z bossem to atakować go przy pomocy ciosów krytycznych (x 1,5). Jeśli w rozdaniu otrzymałeś złą rękę zawsze możesz wymienić obecne karty za 10 złota klikając na przycisk "wymiana kart".

Po każdej potyczce następuje okres odpoczynku, po którym można ponownie zaatakować bossa. Ten czas może zostać skrócony za niewielką opłatą w złocie.
Super cios
Czasami podczas walki z bossem zdarza się, że mag zostaje obdarzony wielkim szczęściem. W takim przypadku możesz uderzyć super ciosem!.

Super Cios zapewnia dziesięciokrotnie więcej uszkodzeń niezależnie od żywiołów. Cios powrotny zawsze będzie o połowę słabszy.
Nagrody
Po każdym starciu wszyscy magowie otrzymują jako nagrodę doświadczeniesrebro. Wysokość nagrody zależy od bossa i ilości obrażeń zadanych przez maga.

Ponadto możesz zdobyć diamenty podczas inwazji, która będzie się liczyła w Maratonie i Diamentowych Nagrodach.

Jednakże, najważniejsze nagrody są przyznawane dopiero po zwycięstwie nad bossem. Niektórzy magowie otrzymają karty Urfina!

Karty Urfina są przyznawane dla:
Maga, który zadał najwięcej obrażeń;
Kilku losowych magów, którzy zadali znaczne obrażenia (im silniejszy boss tym większa ilość nagrodzonych);
Magów, którzy zadali super cios.

Ważne! Jeśli mag otrzymał kartę za zajęcie pierwszego miejsca w obrażeniach lub za zadanie znacznych obrażeń, a dodatkowo w jednej z walk udało mu się zadać super cios to otrzyma dwie karty.

Ci magowie, którzy nie walczyli z bossem nie będą nagrodzeni.

Zalecamy przeczytać:
Pojedynki
Arena
Ligi
O grze Powrót do gry
0.005 sek, 18:05:00
«Mistrzowie Żywiołów» © Overmobile 2014-2024, 16+
Inne gry