O grze
Turniej
Ligi
W turnieju rywalizują gracze z głównych lig.

Np. magowie z trzeciej legendarnej pierwszej legendarnej ligi będą w tym samym turnieju.
Rundy
Ten turniej nokautów jest podzielony na kolejne rundy. Każda runda to pojedynek w czasie rzeczywistym pomiędzy dwoma magami.

Turniej rozpoczyna się od rundy kwalifikacyjnej. Jej celem jest zbudowanie drabinki turniejowej. Najsilniejsi magowie nie biorą udziału w tej części, ponieważ kwalifikują się automatycznie.

W kwalifikacjach i pierwszej rundzie wszyscy magowie dobierani są w pary losowo.

Przegrani magowie są eliminowani, aż do półfinałów. Ci, którzy ponieśli porażkę w półfinałach będą walczyli ze sobą o trzecie miejsce.
Wzmocnienia
Aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo rekomendujemy użycie eliksirów wzmacniających.

Eliksir można kupić bezpośrednio przed każdą walką. Za każdym razem można kupić tylko jeden eliksir, który będzie działał przez cały czas trwania jednej rundy.

Można wybierać spośród dwóch rodzajów eliksirów. Pierwszy z nich wzmacnia Twój najsilniejszy żywioł, a drugi podnosi siłę żywiołu będącego w kontrze do najsilniejszego żywiołu Twojego przeciwnika. Im więcej masz zdrowia, tym większa będzie skuteczność wzmocnień.

W przypadku gdy najsilniejszy i “będący w kontrze” to ten sam żywioł, gra zaoferuje Ci wzmocnienie żywiołu będącego w kontrze do żywiołu, który najprawdopodobniej wzmocnił Twój przeciwnik. Innymi słowy, ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem :)
Nagrody
Wszyscy gracze, którzy przeszli eliminacje, ale nie osiągnęli 1/8 finału otrzymają pamiątkowy medal uczestnika turnieju.


Ci wyeliminowani w 1/8 i ćwierćfinale będą przedstawiani ze specjalnym medalem odpowiadającym ich lidze.


Finaliści i półfinaliści zdobywają puchary, które różnią się w zależności od ligi.


Puchary i medale otrzymujesz razem z kartami nagrody (magowie z legendarnejmitycznej ligi zamiast kart otrzymują magiczne źródła). Im więcej rund wygrałeś tym lepszą kartę otrzymasz.
Harmonogram
Turnieje odbywają się dwa razy dziennie. Każda ogólna liga ma swój własny harmonogram dostępny w sekcji turniejów.
Zalecamy przeczytać:
Pojedynki
Arena
Ligi
O grze Powrót do gry
0.005 sek, 03:26:10
«Mistrzowie Żywiołów» © Overmobile 2014-2024, 16+
Inne gry