O grze
Ekspedycje Gildii (smoki)
Ekspedycje gildii to specjalne misje dla grupy magów z tej samej gildii, w których walczą oni z różnymi smokami. Można oczywiście spróbować pokonać smoka samemu, ale szanse na zwycięstwo są prawie równe zeru. Zdrowie smoka wynosi około 300 000.

Z całą pewnością najlepsza droga do zwycięstwa to atakowanie smoka przy pomocy ciosów krytycznych (x1.5). Jeżeli karty w twojej obecnej ręce są słabe możesz je zmienić za 10 złota klikając na przycisk "Zmiana kart". Możesz też nic nie robić i czekać klikając na przycisk "Czekaj".

Uważaj! Wszystkie smoki co jakiś czas zioną ogniem. Uwierz mi, ten ogień bardzo boleśnie pali i rani magów.
 
Najmądrzej jest ostro zaatakować bestię i szybko zakończyć walkę.

Aby walczyć ze smokiem musisz przyłączyć się do ekspedycji. Gdy będzie już wystarczająca liczba magów, ekspedycja może zostać rozpoczęta przez gracza z najwyższą rangą. Jeżeli kilku magów ma tę samą rangę zostanie wybrana osoba z największym doświadczeniem w gildii.

Nagrodą za ekspedycję jest karta z pokonanym smokiem! Teraz można zrozumieć korzyści płynące z członkostwa w gildii, prawda?
Po każdej udanej ekspedycji przyznawana jest tylko jedna karta. Kto ją otrzyma? Nagrodę dostaje mag z najwyższym rankingiem pogromcy smoków. W rzeczywistości punkty pogromcy smoków to skumulowane obrażenia zadane podczas ekspedycji. Obecny ranking wszystkich magów pod względem zdobytych punktów pogromcy smoków widoczny jest w specjalnej sekcji. Możesz w niej sprawdzić swoje szanse na otrzymanie nagrody. Punkty pogromcy smoków przyznawane są tylko w przypadku pokonania smoka.

Mag, który zdobędzie kartę traci połowę swoich punktów pogromcy smoków. Powoduje to, że szanse pozostałych graczy zdecydowanie rosną.

Jeśli udało się wygrać, to smok potrzebuje trochę czasu na odrodzenie. Czas ten może zostać skrócony poprzez przyspieszenie ekspedycji. Tylko liderzy gildii mogą przyspieszyć ekspedycję. Działania te będą finansowane ze skarbca gildii.

Jeśli smok wygra można atakować go ponownie od razu, ponieważ nie ma on potrzeby odrodzenia.
Zalecamy przeczytać:
Gildie
O grze Powrót do gry
0.010 sek, 03:06:10
«Mistrzowie Żywiołów» © Overmobile 2014-2024, 16+
Inne gry