O grze
Magiczne Źródła
Ci magowie, którzy z sukcesem przejdą rozdział 5 kampanii noszący tytuł "Wieża magów", nauczą się sztuki odwracania swoich kart do Magicznych źródeł.

Magiczne źródło pozbawione jest mocy, ale zachowuje pełen potencjał karty, który w niej tkwi. Ten potencjał może być użyty do ulepszenia karty poprzez absorpcję źródła do niej.
1
1
1
1

Wiadomym jest, że różne karty mogą posiadać różną moc na tym samym poziomie. To dlatego właśnie czasami bardziej praktyczne jest ulepszenie jednej ze słabszych kart i umieszczenie jej w talii walki, co może przynieść więcej mocy na wyższych poziomach.

Źródło może być bardzo przydatne, jeżeli chcesz usunąć kartę z talii walki. Wszystko co musisz zrobić, to po prostu odwrócić tę kartę do magicznego źródła, a zostanie ona przeniesiona prosto do torby pod warunkiem, że posiadasz w niej co najmniej jedną słabszą kartę, która zastąpi tę odwróconą. Twoja talia walki nie może zawierać mniej niż 9 kart.

Magiczne źródła są przyznawane jako nagrody w Turnieju, w Wojnach Gildii, za ulepszenie karty gildii (co każdy 5 poziom), a także w Sklepie ze Skrzyniami.

Zalecamy przeczytać:
Karty
Talia Walki
Karta Gildii
O grze Powrót do gry
0.008 sek, 02:59:08
«Mistrzowie Żywiołów» © Overmobile 2014-2024, 16+
Inne gry