O grze
Sojusze Gildii
Dwie gildie mogą zawrzeć sojusz.

Fundamentalną zasadą sojuszu jest wzajemna gotowość do utworzenia go.

Tylko Mistrz Gildii lub Prawa Ręka mogą zaproponować sojusz. Można to zrobić na stronie głównej potencjalnego sojusznika gildii. Będzie tam przycisk "Propozycja sojuszu",chyba że ​​gildia jest już w innym sojuszu.

Nikt nie zostanie powiadomiony o propozycji sojuszu. Zostanie on utworzony tylko wtedy, gdy zostanie spełniona zasada wzajemnej chęci. Oznacza to, że przywódca gildii, której zaproponowano sojusz musi odwzajemnić się taką samą propozycją. Wtedy sojusz zostanie utworzony automatycznie. Gdy zostanie to zrobione nazwa sojusznika pojawi się w menu gildii.

Wskazówka: Najprostszym sposobem utworzenia sojuszu jest negocjowanie szczegółów drogą pocztową, a następnie pozostają tylko formalności.

Każda gildia może według swojego uznania opuścić sojusz. Wystarczy że Mistrz Gildii lub Prawa Ręka kliknie przycisk "Porzucenie sojuszu", który znajduje się na dole strony sojusznika gildii i potwierdzi decyzję.

Dla członków sojuszu dostępny jest oddzielny czat.

Karta sojuszu
Wszyscy magowie sojuszu oprócz kart z talii walki i karty gildii mogą korzystać z karty sojuszu. Karta sojuszu jest kartą gildii twojego sojusznika.

Rzeczywista lub skuteczna moc karty sojuszu może być różna dla różnych magów w zależności od ich lojalności wobec gildii.

Efektywna moc dla każdego gracza równa się mocy karty pomnożonej przez współczynnik lojalnościowy. W tym przypadku lojalność jest ograniczona do 100%.

Karta sojuszu zniknie, gdy tylko sojusz zostanie złamany lub mag opuści gildię.

Zasada działania karty sojuszu podobna jest do zasady działania karty gildii.
Zalecamy przeczytać:
Gildie
Wojny Gildii
O grze Powrót do gry
0.006 sek, 17:35:08
«Mistrzowie Żywiołów» © Overmobile 2014-2024, 16+
Inne gry